چگونه پروژه طراحی سایت بگیریم؟

چگونه پروژه طراحی سایت بگیریم؟ کسب درآمد از طراحی وب

کسب تعداد زیادی پروژه طراحی سایت از جمله مهم‌ترین اهدافی است که افراد فعال در این زمینه به دنبال آن هستند. طراحان وب تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا بتوانند به تعداد مناسبی پروژه دسترسی داشته باشند  درآمد خود را از این طریق افزایش دهند. با توجه به این امر که کسب درآمد از طریق طراحی وب به چنین موضوعی وابسته است، ضرورت دارد که شما نیز با روش‌های معتبر گرفتن پروژه‌های کاری آشنا شوید. اگر قصد دارید اطلاعات مناسبی در این زمینه به دست بیاورید. در این مقاله از مرکز آموزش طراحی سایت وم پاور به طور کامل به این موضوع پرداخته ایم.

چرا پروژه طراحی سایت نمی‌گیریم؟

پیش از هر چیز باید به این پرسش مهم پاسخ دهیم. به طور کلی باید گفت که پروژه نگرفتن شما به معنای نداشتن مهارت‌های لازم جهت تبدیل شدن به یک طراح وب حرفه‌ای نیست. همان‌طور که می‌دانید افراد زیادی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند و به همین جهت با یک بازار شلوغ سروکار داریم. در چنین محیط‌‌های خاصی، تنها افرادی به موفقیت می‌رسند که بتوانند توانایی‌های خود را به خوبی نشان دهند. در غیر این صورت آن‌ها نیز با سایر طراحان وب‌ تفاوتی نخواهند داشت.

پروژه نگرفتن شما معمولاً به مواردی همچون عدم ارائه یک رزومه مناسب، عدم استفاده از سایت‌های که مي‌توان در آن‌ها پروژه پیدا کرد و… ارتباط دارد. بنابراین، به جای اینکه خودتان را ضعیف بدانید، سعی کنید تا با استفاده از راهکارهای مناسب و حرفه‌ای، به چند پروژه قابل قبول دسترسی پیدا کنید. اگر در ابتدای روند تبدیل شدن به یک طراح وب بسیار مجرب هستید، نباید انتظار داشته باشید که کارفرمایان از بین افرادی که دارای تجربه بیشتری هستند، شما را انتخاب کنند.

آن‌ها قصد دارند با پرداخت یک هزینه مناسب به هدف نهایی خود دست بیابند و در این راه معمولاً ترجیح می‌دهند تا با طراحانی کار کنند که اعتبار خود را به اثبات رسانده‌اند. شما نیز باید از روش‌هایی استفاده کنید که با کمک آن‌ها می‌توانید ثابت کنید از تجربه و همچنین مهارت لازم برای تکمیل پیچیده‌ترین پروژه‌ها نیز برخوردار هستید. اگر به همین اصل ساده توجه داشته باشید، می‌توانید به عنوان یکی از موفق‌‌ترین طراحان وب‌ در ایران به فعالیت خود ادامه دهید.

شرکت در بهترین دوره‌های طراحی سایت

یکی از مهم‌ترین فرایند‌هایی که به شما کمک می‌کند تا پروژه‌های بیشتری به دست بیاورید،‌ شرکت در یک دوره طراحی سایت با وردپرس است. اگرچه تکنیک‌های دیگر طراحی وب‌ نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند، اما اگر بخواهیم نگاهی صادقانه داشته باشیم به خوبی به این موضوع پی می‌بریم که ورد پرس امروزه به عنوان یک گزینه عالی در این زمینه شناخته می‌شود. بنابراین، باید ورد پرس و همه زیر و بم آن را به خوبی یاد بگیرید تا امکان اقدام جهت دسترسی به پروژه‌های وردپرسی را داشته باشید.

میزان حرفه‌ای بودن و همچنین کیفیت دوره‌ای که در آن شرکت می‌کنید از اهمیت بالایی برخوردار است. همواره دوره‌هایی را انتخاب کنید که توسط موسسات و مدرسان برتر ارائه شده‌اند. در غیر این صورت نمی‌توانید انتظار یادگیری مطالب جدید و مناسب را داشته باشید. این یک موضوع بسیار مهم است که اکثر افراد به آن توجهی ندارند. به طور مثال دوره های آموزش طراحی سایت ما در وم پاور، توسط مهندس نیک نصر برگزار می شود که بیش از 10 سال سابقه طراحی و برنامه نویسی سایت را دارند.

سایت شخصی و گرفتن پروژه طراحی سایت

گفتیم که سفارش‌دهندگان یا همان کارفرمایان معمولاً به تجربه و همچنین سابقه کلی شما توجه می‌کنند و بر این اساس تصمیم می‌گیرند که آیا همکاری با شما برای آن‌ها مفید خواهد بود یا خیر. بنابراین، لازم است با انجام یک سری امور ساده، نظر آن‌ها را به خود جلب کنید و نشان دهید که شما نیز با کلیه تکنیک‌‌ها و نکات حرفه‌ای مربوط به طراحی سایت آشنایی کاملی دارید.

یک روش عالی در این زمینه، ایجاد سایت فردی یا سایت شخصی است. در این سایت تا آنجا که می‌توانید از تکنیک‌های گوناگون استفاده ببرید. در واقع هر نوع مهارتی که دارید را برای طراحی سایت خود به کار بگیرید تا به کارفرمایان نشان دهید که می‌توانید سایتی شبیه به سایت خود با همان کیفیت را به آن‌ها ارائه کنید.

در سایت شخصی خودتان می‌توانید روش‌های ارتباطی را نیز ذکر کنید تا آن‌ها بتوانند با روش دلخواه خود با شما تماس بگیرند. داشتن یک سایت شخصی به منظور نشان دادن مهارت‌ها و همچنین معرفی خود از اهمیت بالایی برخوردار است و نباید آن را پشت گوش بیندازید.

استفاده از بهترین قالب‌ها

استفاده از بهترین قالب‌ها

جذابیت ظاهری سایت‌های مختلف برای بسیاری از کارفرمایان مهم است. البته این موضوع حتی برای کاربران عادی نیز اهمیت دارد. بنابراین، در نمونه‌های تمرینی خود و همچنین سایت شخصی‌تان به سراغ قالب‌های بروز و مدرن بروید. یافتن بهترین قالب‌ های وردپرس شرکتی و یا موارد مشابه به آن به شما کمک می‌کند تا بتوانید خودتان را از دیگران متمایز نشان دهید و در نتیجه نظر کافرمایان را به سمت‌تان جلب کنید.

دریافت پروژه طراحی سایت با سایت های واسطه

به طور قطع می‌توان گفت که بسیاری از پروژه‌های مربوط به طراحی وب‌ در سایت‌های فریلنسری مطرح و پیگیری می‌شوند. به همین دلیل، افرادی که قصد دارند این موضوع را به عنوان یک شغل اصلی دنبال کنند، باید همواره تلاش خود را به منظور یافتن بهترین پروژه‌ها در این سایت‌ها به کار بگیرند.

امروزه سایت‌های مختلفی در حوزه ارائه سفارشات فریلنسری در کشورمان فعالیت می‌کنند. نکته جالب و مناسب ماجرا این است که در صورت داشتن توانایی‌های لازم می‌توانید به سایت‌های خارجی نیز سر بزنید. اگر بتوانید از کاربران خارجی پروژه‌ای را دریافت کنید و دستمزد خود را به دلار بگیرید، یک شبه به درآمد بسیار خوبی دست پیدا خواهید کرد.

مهم‌‌ترین نکته جهت دسترسی به پروژه‌های مناسب در این سایت‌ها ارائه کردن یک رزومه قوی و کاملاً کاربردی است. رزومه‌ای را در اختیار کارفرمایان خود قرار دهید که می‌دانید کیفیت بالایی دارد و می‌تواند تمام مهارت‌های شما را به وی ارائه کند. لازم نیست حتماً از کلمات بسیار پیچیده برای تکمیل رزومه خود استفاده کنید. از یاد نبرید که اکثر کارفرمایان با این کلمات اصلاً آشنایی ندارند تا بخواهند آن‌ها را به عنوان یک امتیاز مثبت در نظر بگیرند.

استفاده از شبکه‌های اجتماعی

یکی دیگر از روش‌های مهمی که امروزه مورد توجه قرار گرفته است، استفاده کردن از شبکه‌های اجتماعی برای دریافت پروژه طراحی سایت محسوب می‌شود. شبکه‌های اجتماعی بزرگی همچون اینستاگرام یک محل عالی برای معرفی خدمات مختلف به شمار می‌آیند. در واقع می‌‌توانید کارفرمایان مختلفی را از همین طریق به دست بیاورید.

گذاشتن پست‌های با محتوای کاربردی و قابل فهم از جمله مهم‌ترین مواردی شناخته می‌شود که باید به آن توجه داشته باشید. در غیر این صورت فعالیت شما در اینستاگرام عملاً نتیجه‌ای نخواهد داشت. از ترندهای روز در شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید و تمام تلاش خود را برای معرفی مهارت‌ها و همچنین خدمات خود به کار بگیرید. علاوه بر این، قابلیت‌هایی همچون جلسات لایو، ریلز و… را نیز به کار بگیرید و به هیچ عنوان از آن‌ها غافل نشوید.

سخن پایانی

افرادی که در حوزه طراحی وب فعالیت می‌کنند به خوبی با این موضوع آشنا هستند که میزان درآمد آن‌ها به تعداد پروژه‌هایی که در دست دارند، ارتباط خواهد داشت. هرچه تعداد پروژه‌های ارائه شده به شما بیشتر باشد، طبیعتاً‌ درآمدتان نیز به شکل خوبی افزایش پیدا می‌کند.

به منظور یافتن بهترین پروژه‌ها و همچنین کسب درآمد بیشتر باید از چندین نکته یا روش پیروی کنید که در این متن به آن‌ها اشاره کنیم. رعایت همین نکات به ظاهر ساده موجب می‌شود تا اعتبار بیشتری به دست بیاورید و بتواند خود را به عنوان یک طراح سایت مجرب و قابل اعتماد به دیگران معرفی کنید.

 

43%
6,900,000
3,950,000
تومان
4.00/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.